• Informacja na temat rekrutacji

• Szanowni Państwo, absolwentki i absolwenci klas ósmych!

W związku z rozpoczęciem rekrutacji do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Technikum  w Zespole Szkół w Kaliszu Pomorskim na rok szkolny 2024/2025 zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat kierunków kształcenia, sposobu rekrutacji oraz funkcjonowania szkoły.

Rekrutacja będzie prowadzona elektronicznie z wykorzystaniem systemu firmy VULCAN.

Kolejne informacje dotyczące m. in. szczegółów rekrutacji elektronicznej oraz aktualne materiały promocyjne będą sukcesywnie zamieszczane na stronie internetowej szkoły w zakładce rekrutacja.

Zapraszamy serdecznie do nauki w kaliskim Zespole Szkół!

• Test kompetencji językowych do klasy dwujęzycznej oraz test sprawności fizycznej do oddziału przygotowania wojskowego odbędą się w Zespole Szkół w Kaliszu Pomorskim w poniedziałek, 3 czerwca 2024 r. o godzinie 9:00.

Wskazówki do wykonania testów sprawnościowych dla kandydatek i kandydatów do oddziału przygotowania wojskowego w ZS w Kaliszu Pomorskim.

Dziewczęta:

1. Rzut piłką lekarską 2 kg - rzut wykonujemy stając przodem do wyznaczonej linii, nogi w lekkim rozkroku równolegle do linii, rzut znad głowy jak najdalej w przód.

2. Bieg po kopercie (2 obiegnięcia) - wykonać 2 biegi po kopercie w jak najkrótszym czasie wg schematu   koperty.

3. Skok dal z miejsca - wykonać skok z miejsca stojąc przed linią z nogami równoległymi do linii.

4. Bieg wahadłowy 4 x 10 m - wykonać bieg w jak najszybszym czasie bieg omijając chorągiewki.

Chłopcy:

1. Ugięcie ramion w podporze przodem - wykonać jak najwięcej ugiąć ramion (pompek).

2. Bieg po kopercie (2 obiegnięcia) - wykonać 2 biegi po kopercie w jak najkrótszym czasie wg schematu koperty.

3. Skok w dal z miejsca - wykonać skok z miejsca stojąc przed linią z nogami równoległymi do linii.

4. Bieg wahadłowy 4 x 100 - wykonać w jak najszybszym czasie bieg omijając chorągiewki.

• Dokumenty

• Filmy promocyjne ZS w Kaliszu Pomorskim

• Film promocyjny I

Film promocyjny II