• Twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga.
        • Isabelle Laflèche
    • Ze względu na problemy techniczne podczas warsztatów: A tour of the Kangaroo Island i Krótkie spotkanie z astronomią - obserwacje Słońca
      i Księżyca
      quiz podsumowujący zajęcia w ramach IX Pikniku Młodych Pasjonatów zostaje przełożony na poniedziałek 31.05.2021r.
      o godzinie 14:00
      . Link do quizu podsumowującego spotkania online i piknikowy kosz ciekawostek zostanie przesłany na podane przy rejestracji adresy mailowe na krótko przed godziną 14:00.

Przepraszamy za utrudnienia.

Pozdrawiamy

ZS w Kaliszu Pomorskim

• IX Piknik Młodych Pasjonatów

• Zapraszamy uczniów ósmych klas szkoły podstawowej na dziewiąty „PIKNIK MŁODYCH PASJONATÓW”, który odbędzie się 28 maja 2021r. (piątek) w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi i Technikum w Zespole Szkół w Kaliszu Pomorskim w godzinach 8.00 – 13.10. W czasie „Pikniku” będą prowadzone zajęcia warsztatowe w formie on-line dla młodzieży z zastosowaniem zasad nauczania poglądowego i problemowego (harmonogram spotkań w zakładce spotkania online), na które należy się zarejestrować do 27 maja 2021r. do godz. 18.00. W formularzu należy podać adres e-mailowy na który zostanie wysłany link do spotkania on-line.

W dniach 25 – 27.05.2021r. można zobaczyć w piknikowym koszyku ciekawostek inne atrakcje, które nasza szkoła ma do zaoferowania.

Dla zarejestrowanych uczniów, którzy wezmą udział we wszystkich warsztatach przewidziane są certyfikaty i drobne upominki.

Dla najbardziej aktywnego ucznia, który weźmie udział we wszystkich warsztatach i o godz. 14.00 w piątek 28.05.2021r. najlepiej i najszybciej rozwiąże test wiedzy z zakresu piknikowych zajęć i ciekawostek z koszyka będzie nagroda w postaci smatfona.

• ul. Wolności 20 78-540 Kalisz Pomorski