• Twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga.
        • Isabelle Laflèche
      • X Piknik Młodych Pasjonatów

• Zapraszamy uczniów ósmych klas szkoły podstawowej na „PIKNIK MŁODYCH PASJONATÓW”, który odbędzie się 27 maja 2022r. (piątek) w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi i Technikum w Zespole Szkół w Kaliszu Pomorskim
        w godz. 8.45 – 13.10. W czasie „Pikniku” będą prowadzone zajęcia otwarte oraz zajęcia warsztatowe dla młodzieży z zastosowaniem zasad nauczania poglądowego i problemowego. Uczestników wraz z opiekunami prosimy o rejestrację od godz. 8.00 w dniu Pikniku w biurze w holu ZS w Kaliszu Pomorskim.

UCZNIOWIE Z PASJĄ, którzy aktywnie wyróżnią się  w czterech zajęciach, po jednym w każdym bloku tematycznym, wezmą udział
        w losowaniu nagrody głównej - smartfona. Najaktywniejsi otrzymają certyfikaty.

Prosimy o zgłoszenie chęci udziału do 20 maja 2022r. w sekretariacie szkoły - tel. 94 361 6356.

Przy zebraniu większej liczby uczniów ze szkoły pomagamy w zorganizowaniu transportu.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Pikniku Młodych Pasjonatów 2022.

Serdecznie zapraszamy J

• ul. Wolności 20 78-540 Kalisz Pomorski Poland