• Górny rząd od lewej: Sylwester Burdyński, Szymon Minkiewicz, ks. Przemysław Gracek, Zbigniew Jarząbek, Andrzej Kowalewski, Martyna Pacześna, Joanna Boniecka, Mirosława Kacperska, Grażyna Czerner, Anna Arcimowicz, Adam Stąporek, Zyta Bogacz, Barbara Tuziak, Marta Woźniak, Wojciech Sztobryń, Krzysztof Wójciak, Anna Józiak

    Środkowy rząd od lewej: Izabella Chojnacka, Marta Kaczmarek, Emilia Grabowska-Grządziel, Magdalena Wiśniewska, Renata Effenberg-Nawrot, Joanna Mączkowska, Katarzyna Fajger, Marlena Muzyka, Piotr Sieradzon, Sebastian Stateczny, Marta Sadowska, Paweł Łuczko

    Dolny rząd od lewej: Katarzyna Arsoba, Magdalena Łojek, Katarzyna Witek, Maciej Rydzewski, Jadwiga Czerniga, Aleksandra Radecka, Danuta Stempień, Beata Wrzosek-Majewska

  • Kadra kierownicza

  • Maciej Rydzewski - dyrektor, nauczyciel historii

    Katarzyna Witek - wicedyrektor, nauczycielka matematyki

    Jadwiga Czerniga - kierownik internatu, pielęgniarka

  • Nauczyciele

    • Anna Józiak - pedagog, doradztwo zawodowe

      Marta Sadowska - pedagog specjalny

      Grażyna Czerner - język polski

      Joanna Mączkowska - język polski, plastyka, reżyseria

      Aleksandra Radecka - język polski, edukacja medialna

      Sławomira Sydlewska - język polski

      Anna Arcimowicz - matematyka

      Zyta Bogacz - matematyka

      Danuta Stempień - matematyka

      Katarzyna Witek - matematyka

      Marta Woźniak - matematyka, informatyka, systemy baz danych, programowanie i administrowanie bazami danych

      Katarzyna Arsoba - historia, historia i teraźniejszość, etyka

      Konrad Chwastek - historia, wiedza o społeczeństwie

      Joanna Boniecka - język angielski

      Izabella Chojnacka - język angielski, bibliotekarz

      Zbigniew Jarząbek - język angielski

      Magdalena Łojek - język angielski

      Małgorzata Maziarz - język angielski

      Maciej Tuźnik - język angielski

      Beata Wrzosek-Majewska - język angielski, historia Anglii, geografia dwujęzyczna, geografia

      Mirosława Kacperska - język niemiecki

      Kamila Kulik - język niemiecki

      Barbara Tuziak - język niemiecki, wiedza o społeczeństwie

      Magdalena Wiśniewska - chemia

      Mariola Domańska - biologia, chemia

      Emilia Grabowska-Grządziel - biologia

      Marta Kaczmarek - fizyka

      Paweł Łuczko - geografia, edukacja regionalna

      Maciej Rydzewski - historia

      Szymon Minkiewicz - podstawy informatyki, eksploatacja urządzeń sieciowych, montaż i eksploatacja lokalnej sieci komputerowej, przygotowanie do egzaminu zawodowego

      Piotr Sieradzon - adminnistrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi, serwerowe systemy operacyjne, systemy operacyjne

      Adam Stąporek - informatyka, język angielski zawodowy, aplikacje internetowe, witryny internetowe, programowanie aplikacji internetowych, programowanie stron internetowych

      Artur Stąporek - urządzenia techniki komputerowej, naprawa urządzeń techniki komputerowej

      Sylwester Burdyński - edukacja dla bezpieczeństwa, przysposobienie wojskowe

      Andrzej Kowalewski - edukacja dla bezpieczeństwa, przysposobienie wojskowe, przygotowanie obronne

      Krzysztof Wójciak - przysposobienie policyjne, KPA w praktyce, historia

      Wojciech Sztobryń - podstawy przedsiębiorczości, bezpieczeństwo i higiena pracy

      Renata Effenberg-Nawrot  - wychowanie fizyczne

      Martyna Pacześna - wychowanie fizyczne

      Sebastian Stateczny - wychowanie fizyczne, informatyka

      ks. Przemysław Gracek - religia

      Anna Gagat - wychowanie do życia w rodzinie

       

       

  • Wychowawcy klas

  • 1a – Marta Woźniak (dwujęzyczna)

    1b – Krzysztof Wójciak/Sylwester Burdyński (oddział przygotowania wojskowego - OPW)

    1c – Renata Effenberg – Nawrot (policyjno – penitencjarna)

    1d – Katarzyna Arsoba (medyczno – politechniczna)

    1ti – Magdalena Łojek (technikum informatyczne)

    2a – Joanna Boniecka (dwujęzyczna)

    2b – Paweł Łuczko (oddział przygotowania wojskowego - OPW)

    2c – Martyna Pacześna (policyjno – penitencjarna)

    2ti – Marta Kaczmarek (technikum informatyczne)

    3a – Beata Wrzosek - Majewska (dwujęzyczna)

    3b – Sebastian Stateczny (wojskowa)

    3c – Barbara Tuziak (policyjno – penitencjarna)

    3ti – Zyta Bogacz (technikum informatyczne)

    4a – Konrad Chwastek (dwujęzyczna)

    4d – Andrzej Kowalewski (wojskowa)

    4ti – Szymon Minkiewicz (technikum informatyczne)

  • Wychowawcy w internacie

  • Jadwiga Czerniga, Anna Arcimowicz, Sylwester Burdyński, Katarzyna Fajger, Anna Gagat, Stanisława Górnik, Urszula Jarzyńska, Anna Józiak, Marlena Muzyka, Andrzej Kowalewski, Lidia Kucharska, Martyna Pacześna, Beata Pierzgalska, Kamila Staszewska-Kołtun, Wojciech Sztobryń, Zbigniew Witek, Alicja Wojtala, Marta Woźniak, Krzysztof Wójciak

    • Kontakt

      • Zespół Szkół im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku w Kaliszu Pomorskim
      • sekretariat@zspkaliszpom.dlaedu.pl
      • 94 361 6356
      • ul. Wolności 20 78-540 Kalisz Pomorski Poland
  • Odwiedź nas na Facebooku

    • Logowanie